• About As
 • Berke Havacılık

   

  Berke Havacılık Organizasyon ve Turizm Ltd. Şti sahibi olduğu TurkeyAviation, TurkeyJets, TurkeyHelicopter, TurkeyAviation, Istanbul Helikopter Turu markalarının kurucusudur.

  Genç, dinamik ve hızlı hareket edebilen, almış olduğu kararları hemen uygulayabilen, zamanın önemini bilen ve müşterilerine sahip olduğu tecrübeyi profesyonel ekibiyle, eksiksiz hizmet olarak sunabilen bir şirkettir.

   

  TurkeyAviation, havacılıkla ilgili faaliyetleri yakından takip eder, gelişmeleri ve hızla ilerleyen sektörü sizlerin rahat ve konforuna sunmak için her türlü girişimde bulunur.

   

  Güvenliğin ön planda tutulduğu, sektör ve dünya Pazar liderleri ile yakın temas kurarak, sizlere tecrübeli ekibiyle stressiz bir uçuş sunar. Uçuş öncesi, uçuş esnası ve sonrası, sizlere sonsuz imkanlar sunarak, unutamayacağınız bir seyahat sunar. Özel jet, özel helikopter ve VIP havacılık pazarında profesyonel kadrosuyla sistemli ve üstün hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Sizlerin gerek uçuş, gerekse uçuş öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınızı bilen, daha da önemlisi bu talepleri karşılayabilen, çözüm üretebilen, değerlerine bağlı, ilkeli bir yönetimi vardır.

   

  Amacımız müşteri değerlerine sahip, kaliteli, başarılı ve marka değeri yüksek, büyüyen ve uluslar arası sahada önde gelen bir şirket olmaktır.

   

  Gulfstream G650

  Contact

  address : Kayışdağı Cd. Metal İş Mrk. N.37 Kat: 7 D: 69 AtaşehirIstanbul / Turkey
  Phone :+90 (216) 469 57 07 - 469 57 08
  Fax : +90 (212) 236 34 30
  Mobile : +90 (532) 395 21 10 (24 Saat)
  Email : info@turkeyaviation.com

  Reservation